Hella Corporate Center PLANER KAKOVOSTI (V RAZVOJU) in United States

VAŠE NALOGE

Zadolženi boste za:

  • sodelovanje pri aktivnostih izdelovanja ponudb,
  • izdelovanje plana preizkušanj ter izvajanje in nadziranje planiranih aktivnosti,
  • izdelovanje kontrolnih planov za procese,
  • usklajevanje zahtev s kupci,
  • sodelovanje pri vzorčenju procesov (SPC),
  • izdelovanje in ažuriranje ocene tveganja (S-FMEA, D-FMEA, P-FMEA),
  • vodenje postopkov za prvo vzorčenje,
  • izdelovanje in aktualiziranje projektne dokumentacije v skladu s Procesom nastajanja izdelka (PEP),
  • sodelovanje pri preskušanju prototipov.

PRIČAKUJEMO

  • VII. stopnjo izobrazbe strojne ali elektro smeri,
  • obvladovanje dela s specialnimi programskimi orodji
  • aktivno znanje angleškega in nemškega jezika (govorno in pisno),
  • 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,
  • sistematičnost, natančnost, inovativnost,
  • pripravljenost na nenehno strokovno izpopolnjevanje, usposabljanje in prilagajanje projektom/sistemu.

PONUJAMO

  • odgovorno delovno mesto,
  • zaposlitev za določen čas enega leta z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
  • stimulativno nagrajevanje,
  • razvojno stimulativno delovno okolje,
  • možnost mreženja znotraj in izven korporacije,
  • nenehno strokovno izpopolnjevanje in usposabljanje.

Izkoristite priložnost in razvijte svoj potencial v družinskem podjetju, aktivnem po celem svetu, ki vam nudi najboljše pogoje za osebno karierno pot.

Prosimo prijavite se prek našega zaposlitvenega portala in navedite referenčno številko objavljenega delovnega mesta HSS-QD_12082017.

Za ljudi z vizijo: hella.com/career